#SolidarnizUkrainą

Miejska Biblioteka Publiczna dla Ukrainy

Wspierając działania na rzecz uchodźców z Ukrainy

Służymy:

• darmowym Internetem,
  • dostępem do faxu,
  • kącikiem dla dzieci : zabawki, kolorowanki, książki, bajkiTV, gry, puzzle,
  • miejscem relaksu dla dorosłych,
  • informacją.

Zbieramy:

KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ: konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

Zbieramy także NOWE koce i śpiwory

UWAGA!!! Nie zbieramy odzieży.

Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki

MBP Biblioteka Główna ul. Armii Krajowej 5, 21-300 Radzyń Podlaski

Poniedziałek – piątek 10 – 17

Sobota 9 – 14

MBP Filia nr 2 ul. Spółdzielcza 8, 21-300 Radzyń Podlaski

poniedziałek 11:00 – 18:00
wtorek 11:00 – 18:00
środa 11:00 – 18:00
czwartek 09:00 – 15:00
piątek 11:00 – 18:00
sobota 09:00 – 14:00

This W is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.