Wakacje w bibliotece 2021

Warsztaty „Jesteśmy ECO” skierowane są do czytelników biblioteki w wieku od 6 lat. Uczestnicy nauczą się wykonywać mydełka, kule do kąpieli, peelingi lub balsamy do ust domowym sposobem.

UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona!

Zapisy na zajęcia do 23 lipca pod numerem telefonu:
Filia nr 1 MBP, ul. Armii Krajowej 5 -Tel. (83) 352 70 03
Filia nr 2 MBP, ul. Spółdzielcza 8 – Tel. (83) 352 80 04

Konkurs dla czytelników „Wakacje z książką – Czytelnik wakacji 2021” odbędzie się w 4 kategoriach wiekowych (4-6 lat, 7-10 lat, 11-15 lat oraz 16-19 lat), nominacją do nagrody książkowej będzie największa ilość przeczytanych książek.

Uczestnicy konkursu „Mój przyjaciel mieszka w książce” wykonują pracę plastyczną dowolną techniką na podstawie przeczytanej książki/książek. Jury wybiera 3 prace w każdej kategorii wiekowej: 4-6 lat, 7-10 lat, 11-13 lat. Na koniec autorzy wyróżnionych prac otrzymują nagrody książkowe.

This W is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.