„MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”

II Edycja projektu „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK” w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim. Przygotowaliśmy prawdziwą gratkę dla najmłodszych miłośników książek i ich rodziców w ramach II edycji projektu „MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK”.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki ze swoją pociechą (3-6 lat) po odbiór Wyprawki Czytelniczej, w której dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
Zapraszamy do: Filii nr 1 i Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zenona Przesmyckiego.
Program realizowany przez Instytut Książki.