Aktualności

Logo LEGIMI

Nowa usługa w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Od stycznia 2021r. miłośnicy literatury mogą korzystać z nowej usługi oferowanej przez MBP w Radzyniu Podlaskim. Dla wszystkich posiadaczy aktywnej karty bibliotecznej bezpłatnie umożliwiamy dostęp do aplikacji Legimi  - największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Czytelnicy mogą korzystać za pośrednictwem Legimi z 63 000 tytułów książek, w tym z bestselerów i nowości wydawniczych. Czytać można na każdym urządzeniu – zapraszamy więc do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju.

*Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze  środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Jak zalogować się do Legimi?

Czytelnik posiadający aktywną kartę zakłada bezpłatne konto na stronie  http://www.legimi.pl/wbp_lublin  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny.  

W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt telefoniczny (83/3527001), e-mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobisty w Wypożyczalni w godzinach otwarcia Biblioteki.

Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji.

Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy.

 

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Logo Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, Logo Biblioteka Narodowa

 

 

© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna

szukaj