DKK dla dorosłych- Spotkanie autorskie z Renatą Kosin

14 marca w Filii nr 2 MBP odbyło się spotkanie autorskie z Renatą Kosin, polską pisarką i autorką scenariuszy, piszącą od 2011 roku. Wśród książek jej autorstwa można znaleźć takie tytuły jak „Tatarka”, „Bluszcz prowincjonalny”,  „Tajemnice Luizy Bein” czy „Kołysanka dla Rosalie”. Najnowsza powieść pisarki nosi tytuł „Dziecko z mgły”. Cechą wspólną wszystkich książek Renaty Kosin jest zawarta w nich jakaś tajemnica i miedzy innymi  dlatego czytelnicy chętnie po nie sięgają. Czwartkowe popołudnie przebiegało w miłej atmosferze, gdyż pisarka w ciekawy sposób opowiadała o swoich dziełach oraz o tym skąd bierze pomysły na nie.

W spotkaniu wzięły udział członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki oraz czytelniczki biblioteki.

Spotkanie zostało zorganizowane dzięki Instytutowi Książki w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.