Tydzień Bibliotek Filia nr 2

W ramach Tygodnia Bibliotek przeprowadziliśmy lekcje biblioteczne Czarna książka kolorów, w których wzięły udział dzieci z grupy Słoneczka i Dinozaury z Przedszkola Miejskiego. Poprzez zabawę przedszkolaki poznały problemy osób niewidomych.

Z kolei z okazji Dnia Bibliotekarza dzieci z grupy "MISIE" złożyły nam piękne życzenia oraz wręczyły własnoręcznie wykonany prezent. W tym tak ważnym dla nas tygodniu odbyło się też spotkanie autorskie z pisarką Justyną Bednarek- autorką książek dla dzieci. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas III Szkoły Podstawowej nr 2 oraz czytelnicy biblioteki. Na cotygodniowym spotkaniu z dziećmi ze świetlicy SP nr 2 podsumowaliśmy Tydzień Bibliotek i omówiliśmy najciekawsze wydarzenia tego okresu.