XI Forum Bibliotekarzy Powiatowych
XI Forum Bibliotekarzy Powiatowych to nie tylko spotkanie zawodowe, ale przede wszystkim czas budowania relacji, rozmów i wzajemnej inspiracji.
Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Szczepan Niebrzegowski Starosta Powiat Radzyński , za co serdecznie dziękujemy.
Na zdjęciach osoby, które każdego dnia z pasją i ogromnym zaangażowaniem pracują na rzecz swoich bibliotek i lokalnych społeczności. To właśnie dzięki takim ludziom biblioteki są miejscami otwartymi, życzliwymi i pełnymi życia.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, wymianę doświadczeń i dobrą energię. Miło było znów spotkać się w takim gronie.