Spotkanie autorskie – Wioletta Piasecka

Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z cenioną pisarką Wiolettą Piasecką. To doskonała okazja do rozmowy o książkach, inspiracjach literackich oraz twórczości autorki.

19 maja 2026 r.

godz. 18:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim – Czytelnia

Wstęp wolny!

Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w siedzibie MBP oraz Filii nr 2 od 8 maja.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Lubelskie Literackie. Książka. Rozmowa. DKK!!!”, realizowanego przy wsparciu finansowym Instytut Książki za pośrednictwem Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury!