MAJOWE WYZWANIE CZYTELNICZE „KSIĄŻKA PO OKŁADCE”

W maju czytamy… trochę nieodpowiedzialnie!

Zapomnijcie o opisach, recenzjach i poleceniach.

Wybierzcie książkę wyłącznie na podstawie okładki (albo tytułu!).

Przeczytajcie i odpowiedzcie na jedno pytanie:

Czy okładka kłamała?

To wyzwanie to czysta zabawa, odrobina ryzyka i mnóstwo czytelniczych odkryć!

Na koniec wyróżnimy najbardziej zaskakujące wybory i opinie.

Podejmiesz wyzwanie?

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszej akcji!

Zasady są proste — jedna książka – jeden miesiąc !

W komentarzu pod postem napiszcie: „Biorę udział”.

Możecie też podzielić się krótką opinią lub po prostu ocenić książkę:

  • trafiona
  • totalne zaskoczenie

Wśród uczestników wylosujemy jedną osobę, która otrzyma drobny upominek.

Regulamin konkursu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyMXQP82MQJyPHhpNqMEuYjyNioxefcCZQ318Mf6WzRvacjg/viewform