MAJOWE WYZWANIE CZYTELNICZE „KSIĄŻKA PO OKŁADCE”
W maju czytamy… trochę nieodpowiedzialnie!
Zapomnijcie o opisach, recenzjach i poleceniach.
Wybierzcie książkę wyłącznie na podstawie okładki (albo tytułu!).
Przeczytajcie i odpowiedzcie na jedno pytanie:
Czy okładka kłamała?
To wyzwanie to czysta zabawa, odrobina ryzyka i mnóstwo czytelniczych odkryć!
Na koniec wyróżnimy najbardziej zaskakujące wybory i opinie.
Podejmiesz wyzwanie?
Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszej akcji!
Zasady są proste — jedna książka – jeden miesiąc !
W komentarzu pod postem napiszcie: „Biorę udział”.
Możecie też podzielić się krótką opinią lub po prostu ocenić książkę:
- trafiona
- totalne zaskoczenie
Wśród uczestników wylosujemy jedną osobę, która otrzyma drobny upominek.
Regulamin konkursu:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfyMXQP82MQJyPHhpNqMEuYjyNioxefcCZQ318Mf6WzRvacjg/viewform