Bezpłatny dostęp do platformy LEGIMI

Dla wszystkich czytelników, posiadających aktywną kartę biblioteczną, umożliwiamy bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi – największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce z 75 000 tytułów książek, w tym z bestsellerów i nowości wydawniczych. Zapraszamy do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju.

Jak otrzymać kod do Legimi?

• poprzez formularz zamówienia kodu LEGIMI dostępny na stronie www.mbpradzyn.pl (zakładka LEGIMI)
  • telefonicznie pod numerem telefonu (83) 3527001
  • osobiście w wypożyczalni w godzinach otwarcia biblioteki

Jak zalogować się do Legimi?

Czytelnik, posiadający aktywną kartę, zakłada bezpłatne konto na stronie https://www.legimi.pl/lubelskie/ podając otrzymany w bibliotece kod aktywacyjny.
Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji.
Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki po nowy.
Czytelnik może korzystać z usługi Legimi na dwóch urządzeniach jednocześnie.

This W is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.