Nowa usługa w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Od stycznia 2021r. miłośnicy literatury mogą korzystać z nowej usługi oferowanej przez MBP w Radzyniu Podlaskim. Dla wszystkich posiadaczy aktywnej karty bibliotecznej bezpłatnie umożliwiamy dostęp do aplikacji Legimi  – największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Czytelnicy mogą korzystać za pośrednictwem Legimi z 63 000 tytułów książek, w tym z bestselerów i nowości wydawniczych. Czytać można na każdym urządzeniu – zapraszamy więc do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju.

*Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze  środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Jak zalogować się do Legimi?

Czytelnik posiadający aktywną kartę zakłada bezpłatne konto  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny.  

W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt telefoniczny (83/3527001), e-mailowy (wypozyczalnia@mbpradzyn.pl) lub osobisty w Wypożyczalni w godzinach otwarcia Biblioteki.

Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji.

Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy.

Skip to content
This W is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status