A- A A+

Aktualności

Biblioteka Sercem Osiedla

„BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA” w  BUDŻECIE OBYWATELSKIM NA 2019 ROK

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim, złożyła w roku bieżącym DWIE propozycje do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. Miło nam poinformować, iż zakończył się drugi etap formalny i co nas bardzo cieszy, oba nasze wnioski zostaną przekazane pod głosowanie mieszkańców Radzynia Podlaskiego.

                BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA to projekty obejmujące remont oraz wyposażenie w meble i sprzęt Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, działającą przy ul. Spółdzielczej 8.  Planowane rozwiązania techniczne wpłyną na podniesienie standardów, jakim podlegają biblioteki w dzisiejszych czasach i stworzą miejsce przyjazne czytelnikowi w każdym wieku, zachęcając ich do większej aktywizacji.

                W dniach od 1 do 5 października, od godziny 10.00 do 16.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta, każdy mieszkaniec naszego miasta, który ukończył 16 rok życia, będzie miał możliwość głosowania na dwa projekty. Zachęcamy więc do głosowania. Wyrażamy nadzieję, że dokonanie wyboru nie sprawi Państwu problemu.

Mamy na uwadze, że każdy projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego na rok 2019, niesie za sobą wymierne korzyści dla społeczeństwa Radzynia Podlaskiego. Niemniej jednak, działając jako swego rodzaju lokalne centrum edukacyjno-kulturalne, dążymy do osiągnięcia wysokich standardów, które mają służyć naszym czytelnikom i mieszkańcom. Poprzez różnego rodzaju działania, tworzymy miejsce spotkań, zacieramy różnice pokoleniowe, wspieramy rozwój i kształtujemy postawy. Podążając za myślą naszego noblisty Henryka Sienkiewicza – „Mieszkanie bez książki ciemniejsze jest niż bez lampy”, pragniemy dalej przyświecać naszemu miastu, tym co mamy najlepsze.

BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA - REMONT Filii nr 2 MBP im. Z. Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim, działającej przy ul. Spółdzielczej 8.

BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA - WYPOSAŻENIE W MEBLE I SPRZĘT  Filii nr 2 MBP im. Z. Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim działającej przy ul. Spółdzielczej nr 8.

 

© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna

szukaj