A- A A+

Aktualności

Narodowe Czytanie 2018

 

 

 

 

 

 

  1. Organizatorem zabawy literackiej jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego, ul. Armii Krajowej 5 w Radzyniu Podlaskim.
  2. W zabawie może wziąć udział każdy, z wyjątkiem osób bezpośrednio uczestniczących w organizowaniu i przygotowaniu Zabawy Literackiej.
  3. Zabawa literacka jest przeprowadzana w terminie od 28.08.2018r. do 08.09.2018r.
  4. W każdej z sześciu „Książniczek”(domków na książki) zostało umieszczone jedno pytanie dotyczące „Przedwiośnia” .
  5. Zadaniem uczestnika zabawy literackiej jest udzielenie odpowiedzi na 6 pytań umieszczonych w „Książniczkach” i przesłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. Istnieje możliwość dostarczenia odpowiedzi osobiście do biblioteki.
  7. Uczestnik zabawy literackiej przesyłając odpowiedzi, załącza w mailu :  imię, nazwisko, adres mailowy, nr telefonu
  8. O rozstrzygnięciu zabawy literackiej będą decydować prawidłowe odpowiedzi i kolejność zgłoszeń.
  9. Trzy pierwsze, poprawne zgłoszenia otrzymają upominki, które zostaną wręczone 08.09.2018r. podczas „Narodowego Czytania 2018”.
  10. Uczestnik, przesyłając swoje dane Organizatorowi, wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu rozstrzygnięcia zabawy Literackiej. Podanie nieprawdziwych danych dyskwalifikuje uczestnika. Dane uczestników, z wyjątkiem wykorzystania w celu wskazanym powyżej, nie będą przechowywane, ani w jakikolwiek sposób przetwarzane przez Organizatora.

 

 

© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna

szukaj